Connect with us

Võitjad

Kalastaja pakett-tellijate auhinnad 2021

Avaldatud

kuupäeval

Kalastaja kampaania

2021. aastaks Kalastaja pakett-tellimuse vormistanute vahel loositi auhinnad välja 11. märtsil 2020. Kõik loosid tõmbas Koit Maarand Boatcenter OÜ-st, protokollisid Tanja Kask ja Tanel Ojala, pilti tegi Hanno Kask. Loosiõnn naeratas järgmistele tellijatele.

Peaauhind, Tohatsu 3,5 hj päramootor firmalt Barrel Grupp OÜ: Rain Erala (Tallinn).

Lowrance Hook2 4x kalaleidja firmalt Alter Marine OÜ: Ivo Gulbis (Valga).

Lucky Johni spinningukomplekt firmalt Salmo&Luts OÜ: Kalle Kilk (Tallinn).

Jaxoni spinninguritv ja -rull Tartu kaupluselt Fishpoint: Margus Pärtlas (Tallinn).

Fuji-Toki led pealamp firmalt Viitanet OÜ: Jaan Leht (Raplamaa).

BoBo Fishing kaupluse kinkekaart: Aulo Padar (Tallinn).

Kast Zammataro peibutussööta kaupluselt Kalastussport.ee: Olavi Matsmann (Nõo), Taavi Hansen (Rapla).

Pop Up Grillid firmalt Trutta OÜ: Pearu Peterson (Saue), Villu Põldmäe (Tallinn).

Kalapuhastaja soomusefreesid: Hanneli Miaste (Rapla), Raido Ilp (Tori v), Villu Heigo (Tartu), Jaan Lohuaru (Tartu), Kalju Vorms (Võru).

Estlandi käsitöölandid: Vladimir Morozov (Paide), Raivo Roots (Tallinn), Ago Tinnuri (Tamsalu), Rein Kruleht (Tallinn), Olev Otti (Räpina).

Eduard Terase käsitöölandid: Enn Sõmera (Põltsamaa), Indrek Välja (Tallinn), Jaan Andressoo (Pärnu), Olev Lilleleht (Tartu), Silvan Hirvoja (Tallinn).

Hans Solli käsitöölandid: Jaan Jaska (Viljandimaa), Indrek Kriisk (Tõrvandi), Rait Kunto (Pärnu), Gerard Aavasalu (Saaremaa), Enno Puidet (Pärnu).

Kast Kalastaja suitsutuslaastu: Toomas Vinkler (Rae k), Jüri Pärn (Kuusalu v), Silvar Kurvits (Aarna k), Benno Sillaots (Vändra), Tiit Ohtra (Märjamaa).

Wähja Festivali vähimõõdupulgad: Janek Kakkum (Saaremaa), Hannes Müürisepp (Tallinn), Gennadi Kivimägi (Keila), Peep Eomois (Tallinn), Elmet Varblane (Järvakandi), Mart Tulev (Võru), Henry Vähk (Räni) Igor Jakovlev (Sillamäe), Johan Rätsepp (Alutaguse), Hans Priks (Viljandi).

Kalastaja särgid: Arne Umalas (Võrumaa), Andry Sinijärv (Keila), Raivo Lipand (Paide), Rein Rohi (Viljandi), Jüri Piik (Kuressaare), Raimond Veideman (Haljala), Jüri Perovski (Kuressaare), Innar Hannus (Tartu), Teet Simisker (Pagasi küla), Toomas Tammela (Soeva küla).

Kalastaja mütsid: Talis Laumets (Keila-Joa), Lev Novožilov (Vasalemma), Hillar Saar (Kolu), Kalev Martin (Päidla), Janek Ottis (Tallinn), Jaan Meltsus (Päidre k), Enn Kalpus (Põlvamaa), Jaan Hango (Igevere), Eero Rannamaa (Saku), Ain-Tiit Käsper (Elva).

Palju õnne võitjatele! Kui koroonaviirusest põhjustatud olukord vähegi lubab, võetakse võitjatega ühendust aprillikuu jooksul, et leppida kokku auhindade kättetoimetamine.

Continue Reading
Reklaam
Kommenteeri

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.